Casa Organica síťový sáček - malý

0e0661eae962b75c08d8bd57b9f8f314 sacek sitovy maly 30x20 cm 07250 0001 bile samo w
79 Kč –11 %
  • Ekologická náhrada igelitových sáčků
  • Vyrobeno ze 100% biobavlny
  • Rozměry: 30 x 20 cm
  • Váha: 22 g

 

Casa Organica síťový sáček je vynikající praktický pomocník pro vaše nákupy na farmářských trzích nebo v obchodech. Už nikdy nebudete muset použít ani jeden zbytečný jednorázový mikrotenový nebo papírový sáček. Plátěný sáček je vyrobený z biobavlny, pohodlně unese několik kilogramů, má šikovnou šňůrku na zajištění obsahu a rozhodně se vám na rozdíl od těch obyčejných neprotrhne.

70 Kč
Na dotaz

Casa Organica síťový sáček je vynikající praktický pomocník pro vaše nákupy na farmářských trzích nebo v obchodech. Už nikdy nebudete muset použít ani jeden zbytečný jednorázový mikrotenový nebo papírový sáček. Síťovaný sáček je vyrobený z biobavlny, pohodlně unese několik kilogramů, má šikovnou šňůrku na zajištění obsahu a rozhodně se vám na rozdíl od těch obyčejných neprotrhne.

Sáček je vhodný na ovoce či zeleninu, které tak může krásně dýchat. Bez problémů na něj přilepíte a pak zase sundáte cenovku z váhy. A pokud se zašpiní, nevadí - je pratelný (ale pozor, může se asi o 15 % srazit, ale po používání se vrátí zpět do původního stavu).

Všechny Casa Organica sáčky jsou vyrobené z biobavlny a vyprodukované za férové mzdy. Mají certifikát GOTS - Global Organic Textile Standard, světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě. Ten zaručuje plnění velmi přísných kritérií jak při pěstování surovin, jejich zpracování, výrobě i označení produktů a to jak z hlediska ochrany přírodních zdrojů, tak i pracovních podmínek pro dělníky.

 

Vyrobeno v Indii.

 

Kód Kód: 312
Jméno značky: Casa Organica
Kategorie: Kuchyň