Tea tree & lemongras - přírodní deodorant Ponio

  • Přírodní deodorant
  • Veganský produkt (neobsahuje žádné živočišné složky)
  • Obal je pouze z papíru / recyklovatelný a kompostovatelný
  • Vhodný pro ženy i muže
  • Svěží a intenzivní vůně
  • Váha: 75g / 44ml

Přírodní deodorant s vůní čajovníku a citrónové trávy se řadí spíše mezi deodoranty s intenzivnější vůní a také více účinnější. Je vhodný pro muže i ženy.

199 Kč
Skladem (1 ks)

Deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, ale jeho antibakteriální účinky zabraňují množení bakterií a tedy i nepříjemnému zápachu. Mechanismus je vytlačovací (ne šroubovací). Deodorantem jemně potřete podpaždí dle potřeby. 

Přírodní deodorant s vůní čajovníku a citrónové trávy se řadí spíše mezi deodoranty s intenzivnější vůní a také více účinnější. Je vhodný pro muže i ženy.

Návod na použití:

  • Deodorant se vysouvá zatlačením na tubu ze spodní strany. Tlak by měl být co nejkolmější. Při úplně prvním použití to může jít trochu ztuha, proto se nebojte zatlačit trochu silněji.
  • Deodorant se nejlépe nanáší na vlhkou pokožku, například po sprchování. Pokud je deodorant příliš tuhý nebo máte pocit, že se těžko roztírá, naneste na jeho povrch 1-2 kapky vody před použitím, které výrazně ulehčí roztírání deodorantu.
  • Na zasunutí deodorantu zpět nikdy nepoužívejte tlak shora. Raději poklepte deodorantem po pevném povrchu (například stole). Deodorant potom postupně jakoby spadne zpět do tuby. 

Doporučení:

Tubu deodorantu chraňte před dlouhodobým vlhkem a mokrým prostředím. Pár kapek mu ale nijak neuškodí. Tubu můžete po použití zrecyklovat nebo hodit na kompost. 

Složení:

Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk), Kaolin (kaolín), Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo), Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk), Talcum(talok), Cymbopogon flexuosus Oil (silica - lemongras), Melaleuca Alternifolia Oil (silica – čajovník), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarínový extrakt), Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Eugenol* 

* vyskytující se přirozeně v silicích

Kód Kód: 177
Jméno značky: Ponio
Kategorie: Péče o tělo